Masť na labky a pazúriky

Neohodnotené
Na preventívne ošetrenie kože labiek, pazúrikov a ich lôžok
Ochrana a regenerácia
€6,89 €5,74 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku - do 5 dní
Kód: 1260
Masť na labky a pazúriky
Neohodnotené

Podrobný popis

Masť na labky a pazúriky Topvet je luxusný prostriedok na preventívne ošetrenie kože labiek, pazúrikov a ich lôžok. Masť vykazuje lokálny ochranný účinok proti nepriaznivým vplyvom prostredia, najmä proti vplyvu soli, posypových materiálov, dráždivých látok uvoľňujúcich sa z horúcich asfaltových povrchov chodníkov a vozoviek, nadmernej vlhkosti, prachu, blata, cudzorodých látok ai. Masť optimálnym spôsobom vyživuje, regeneruje a hojí pazúriky a ich lôžka. Znižuje lámavosť a štiepivosť pazúrikov, zvyšuje ich elasticitu a pevnosť.

Návod na použitie: Naneste v dostatočnom množstve na koži labiek, na pazúriky a pokožku v oblasti lôžka pazúriky. Dôkladne votrite do vankúšikov aj do kože medzi prstami. Vhodné používať celoročne.

Zloženie: Butyrospermum Parkii maslo, Cera Alba, lanolín, Simmondsia Chinensis olej zo semien, Argania Spinosa olej z jadier, Cocos Nucifera olej, Hippophae Rhamnoides ovocný extrakt, Rosmarinus Officinalis listový extrakt, Calendula Officinalis kvetový extrakt, Helianthus, Tocopherol Seed O

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Nepoužívajte na sliznice. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Balenie:30ml