Ušné liehové kvapky - očista

Neohodnotené
Na dôkladné vyčistenie znečisteného zvukovodu a vonkajšieho ucha
Pre zdravé uši
€6,89 €5,74 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku - do 5 dní
Kód: 1269
Ušné liehové kvapky - očista
Neohodnotené

Podrobný popis

Ušné liehové kvapky očista sú určené k dôkladnému vyčisteniu znečisteného zvukovodu a vonkajšieho ucha. Prípravok intenzívne rozpúšťa kožný maz. Pokožka vonkajšieho zvukovodu je po ošetrení dokonale čistá. Prípravok obsahuje celý rad prírodných látok, ktoré majú antiseptický a hojivý účinok.

Návod na použitie: Nakvapkajte prípravok do oblasti vonkajšieho zvukovodu a ucha. Následne ucho a zvukovod dôkladne premasírujte. Aplikácia by nemala byť bolestivá. Nadbytok roztoku je možné odsať vatovým tampónom. Po dokonalej očiste doporučujeme ošetriť zvukovod a pokožku vonkajšieho ucha prípravkom Ušné olejové kvapky prevent - Topvet.

Zloženie: Propylene Glycol, Aqua, Glycerin, Peg-35 Castor Oil, Ocimum Basilicum Oil, Cannabidiol, Alcohol Denat., Betula Pendula Bark, Citrus Paradisi Seed Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Commiphora Myrrha Oil, Calendula Officinalis Flower Extract

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Odporúčame vždy konzultovať zdravotný stav zvieraťa s veterinárnym lekárom. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Balenie: 50 ml