Ušné olejové kvapky - prevent

Neohodnotené
Pre pravidelnú preventívnu starostlivosť, na dôkladnú očistu 
vonkajšieho zvukovodu
Pre zdravé uši
€8,11 €6,76 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku - do 5 dní
Kód: 1272
Ušné olejové kvapky - prevent
Neohodnotené

Podrobný popis

Ušné olejové kvapky prevent sú určené pre pravidelnú, preventívnu starostlivosť. Slúži na dôkladnej očiste vonkajšieho zvukovodu. Pokožka vonkajšieho zvukovodu je po ošetrení jemná a vláčna. Prípravok obsahuje celý rad rastlinných silíc, ktoré majú antiseptický účinok, vďaka čomu redukujú množstvo baktérií, niektorých vírusov a kvasiniek. Tým napomáhajú brániť pokožku ucha pred rôznymi zápalmi. Luxusné vosky zanechajú na pokožke zvukovodu mikrofilm s obsahom antiseptických aktívnych látok, a tým je vytvorená ochranná bariéra pokožky vonkajšieho zvukovodu a ucha.

Návod na použitie: Nakvapkajte prípravok do oblasti vonkajšieho zvukovodu a ucha. Následne ucho a zvukovod dôkladne premasírujte. Aplikácia nesmie byť bolestivá. Potom ucho vytrite vatovým tampónom do sucha. Pri silnom znečistení vonkajšieho ucha a zvukovodu odporúčame najskôr použiť Ušné liehové kvapky očista - Topvet.

Zloženie: Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Odporúčame vždy konzultovať zdravotný stav zvieraťa s veterinárnym lekárom. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Balenie: 50ml