Artroregen EQ - kĺbna výživa

Neohodnotené

Artroregen Eq - originálna receptúra spája chondropektívne stavebné látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátny bylinný komplex (šišiak bajkalský, kozonova hostcová, praslička roľná vňať, stavikrv vtáčí vňať). O vyššie uvedených surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že sú vhodné k preventívnemu a regeneračnému použitiu u športových, pracovných a rekreačných koní všetkých vekových kategórií. 

Zmierňuje bolesť poškodených kĺbov, zlepšuje hybnosť a výkonnosť. 

 Doporučujeme užívat preventívne od 3 mesicov veku a ako podporu terapie koní s poškodenými kĺbmi.

Variant:
€19,50 €82,95 €136,98 od €19,50 €16,25 bez DPH €69,13 bez DPH €114,15 bez DPH od €16,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní Objednané Objednané Zvoľte variant
Kód: 150/1L 150/5L 150/10L Zvoľte variant
Artroregen EQ - kĺbna výživa
Neohodnotené
artroregen eq
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Glukosamin sulfát - je štrukturálna zložka kĺbnej chrupavky. Je dôležitou súčasťou nutnou pre optimálny rast cghrupavky, jej regenerácie a spomalenie deštrukcie.

Chondroitin sulfát - je štrukturálna zložka kĺbnej chrupavky. Aktívne viaže vodu, čím hydratuje chrupavku, spomaľuje opotrebenie chrupavky.

Kyselina hyaluronová - zabezpečuje optimálnu lubrikáciu kĺbu, čím bráni poškodenie kĺbov.

MSM - zpevňuje väzy a šľachy a hlavne tlmí zápalové procesy. Obsahuje vysoký podiel organicky viazanej síry, ktorá pozitívne pôsobí na poškodené chrupavky.

Bylinná směs - unikátne bioaktívne výťažky rastlín pomáhajú tlmiť zápalové procesy a majú silný chondropektívny účinok. Vykazujú silnú antioxidačnú aktivitu a pomáhajú chránit kĺby pred opotrebením.  

Zloženie: Invertní fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Voda, Chondroitin sulfát, MSM, Líh, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský standardizovaný extrakt, Kyselina citronová, Vitamín C, šišiak bajkalský, kozonova hostcová, praslička roľná vňať, stavikrv vtáčí vňať. 

Dávkovanie: Prvých 10 dní (štartovacia dávka) podávajte 6ml na 100kg živej hmotnosti zvieraťa. Následne (udržovacia dávka) podávajte 3ml na 100kg živej hmotnosti po dobu 2-3 mesiacov. Následne vysaďte na 3 mesiace a kúru opajkujte. Je možné podávať dlhodobo. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Zlepšenie stavu je možné pozorovať od 10. dňa používania.