Sano Pro Equi - Balance

5 hodnotení

Sano Pro Equi - Balance 25kg

Granule bez ovsa vhodné pre kone v nízkej až strednej záťaži, hobby a chovné kone. Sú veľmi šetrné k citlivému tráveniu aj vďaka podielu stráviteľnej vlákniny a olejov. 

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac. 

€20,80 €17,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (>5 ks)
Kód: 1763
Sano Pro Equi - Balance
5 hodnotení
Balance granule
Tip

Podrobný popis

Balance sú granule vhodné pre všetky kone v nízkej a strednej záťaži vrátane žrebných kobýl a žriebät. Vyrovnaný pomer vitamínov a minerálov splňujúci normu NRC, podporuje imunitu a zlepšuje zdravotný stav koňa. Kvalitné oleje obsiahnuté v krmive zabezpečujú zdravú a lesklú srsť. Sano ProEqui Balance je nízkodávkové krmivo, ktoré už pri dennej záchovnej dávke 1,5kg splní potreby vášho koňa. 

Granule sú bezprašné a teda sú vhodné aj pre dýchavičné kone. Sú vhodné aj pre žrebné a kojace kobyly a žribätá. 

Zloženie: úsušky lucerny, pšeničné otruby, jačmeň, jablčné výlisky sušené, cukrovarské rezky, slnečnicový extrahovaný šrot, repkový rastlinný olej, kukurica, repná melasa, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 13,1%, Hrubá vláknina: 8,2%, Hrubý popol: 6,5%, Hrubý tuk: 3,0%, Sek 10,6 MJ/kg

Vitamíny: Vitamín A: 16.250 mj, Vitamín D3: 1.625 mj, Vitamín E: 213 mg

Stopové prvky: Železo: 117 mg, Zinek: 200 mg, Mangán: 111 mg, Meď: 27 mg, Jód: 1,1 mg, Selén: 0,8 mg, Kobalt: 0,4 mg, Inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom a 3b801 seleničitan sodný, ako selén: 0,8 mg. 

Kŕmne odporúčanie: 

  • Pre citlivé kone v strednej záťaži odoporúčame kombinovať s Sano ProEQUI Musli Vital 
  • Pre športové kone odporúčame kombinovať s Sano ProEQUI Musli High-Energy
  • Pre pastevné kone a poníky, kedy je podávané menšie množstvo, než je odporúčaná záchovná dávka, je vhodné kombinovať s komplexom vitamínov a minerálov Sano ProEQUI Forte

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Ľahká záťaž (kg/kôň/deň) Stredná záťaž (kg/kôň/deň)
300 kg 0,5 kg 0,75 kg

500 kg

1,5 kg

2 kg

700 kg 2 kg 2,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 25 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.