Sano Pro Equi - Fiber Chaff

2 hodnotenia

Sano Pro Equi - Fiber Chaff 22kg

Rezanka pre kone bez melasy, pre všetky kone a poníky. Predlžuje dobu kŕmenia a podporuje slinenie. Udržuje zdravú črevnú mikroflóru a pomáha predchádzať vzniku žalúdočných vredov. 

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac. 

€21,20 €17,67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (2 ks)
Kód: 1772
Sano Pro Equi - Fiber Chaff
2 hodnotenia

Podrobný popis

Fiber Chaff je špeciálne upravená rezanka z jačmennej slamy prémiovej kvality. Neobsahuje melasu ani iné arómy a preto je vhodná aj pre kone so špeciálnou diétou (žalúdočné vredy, Cushingov syndróm, laminitída a pod.) Jemná, krátka štruktúra podporuje slinenie, čím napomáha predchádzať vzniku žalúdočných vredov a uržiavať zdravú črevnú mikroflóru. Rezanka je 4x odprášená, bez plesní, preto je vhodná aj pre dýchavičné kone.  

Fiber Chaff je vákuovo balený do praktických balíkov o váhe 22kg. 

Zloženie: rezaná jačmenná slama

Odporúčaná denná kŕmna dávka: Pridávajte 2-3 hrsti do každého kŕmenia. Vhodná pre všetky kone a poníky. 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 22 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.