Sano Pro Equi - Mash NO GRAIN - bezobilný mash

2 hodnotenia

Sano Po Equi - Mash NO GRAIN - bezobilný mash 20kg 

Špeciálne vytvorený mash pre kone s metabolickými ochoreniami, alergiou, laminitídou či staršie kone bez zubov. Mash je veľmi chutný a diétny. 

Ideálne doplnkové krmivo pre kone a poníky všetkých plemien. 

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac.  

€27,95 €23,29 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (3 ks)
Kód: 1743
Sano Pro Equi - Mash NO GRAIN - bezobilný mash
2 hodnotenia
mash no grain
Tip

Podrobný popis

Mash NO GRAIN je zložený zo surovín prémiovej kvality ktoré sú vyberané s vysokým dôrazom. Vysoký obsah olejov ktoré majú najvhodnejšie zloženie mastných kyselín, zaistia lesklú a zdravú srsť. Zdravú črevnú mikroflóru a obranyschopnosť organizmu zabezpečujú suroviny s obsahom vysoko stráviteľnej vlákniny. Kvalitné proteíny - bielkoviny-  ktoré sú dôležitým zdrojom aminokyselín pre tvorbu a obnovu svalovej hmoty. 

Rýchla príprava mash-u ktorý sa rozpúšťa v teplej aj studenej vode do cca 10 minút. Ideálny pomer je 1:1,5 = 1diel mashu : 1,5 dielu vody

Bez pridaných vitamínov a minerálov - pre zaistenie všetkých potrieb vášho koňa pridávajte minerálku Sano ProEQUI FORTE alebo Sano ProEQUI FORTE COB bez biotínu

Zloženie: jablčné výlisky, úsušky lucerny, lúčne seno granulované, sójové vločky, ľanové semienko extrudované, cukrovarské rezky sušené, slnečnicový extrahovaný šrot, alpská bylinná zmes, rastlinný olej repkový, ostropestrec mariánsky, pivovarské kvasnice sušené. 

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 15,0%, Hrubá vláknina: 19,1%, Hrubý popol: 6,0%, Hrubý tuk: 8,6%, Sek 11,9MJ/kg, Škrob: 2%, Cukor: 5%

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Denná dávka (kg/kôň)
300 kg 0,5 kg
500 kg 1 kg
700 kg 1,5 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 20 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.