Sano Pro Equi - Muscle

17 hodnotení

Sano Pro Equi - Muscle 20kg

Müsli vytvorené špeciálne pre naberanie a udržanie svalovej hmoty, pre športové a horšie kŕmiteľné kone. Navrhnuté tak, aby zachovalo "chladnú hlavu" Vášho koňa a podporilo tvorbu svalovej hmoty problematickej hornej línie.

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac.  

€24,35 €20,29 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (4 ks)
Kód: 1775
Sano Pro Equi - Muscle
17 hodnotení
Muscle
Tip

Podrobný popis

Muscle je objemové müsli pre kvalitné nasvalenie horšie kŕmiteľných koní. Vysoký obsah kvalitných olejov zaistí lesklú a kvalitnú srsť a napomáha pri vstrebávaní dôležitých vitamínov A, D, E a K. Muscle neobsahuje ovos a vďaka zníženému obsahu obilnín je šetrné k citlivému tráveniu. Vyrovnaný pomer vitamínov a mierálov zaistí komplexnú dennú potrebu a podporí imunitu Vášho koňa. 

Zloženie: úsušky lucerny, pšeničné otruby, jačmenné vločky, jablčné výlisky, kukuričné vločky, hrachové vločky, alpská bylinná zmes, jačmeň, repné rezky sušené, rastlinný repkový olej, slnečnicový extrahovaný šrot, pivovarské kvasnice sušené, ostropestrec mariánsky, repná melasa, Inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 12,3%, Hrubá vláknina: 11,0%, Hrubý popol: 7,4%, Hrubý tuk: 5,5%, Sek 10,9MJ/kg

Vitamíny: Vitamín A: 18.500 mj, Vitamín D3: 1.850 mj

Stopové prvky: Železo: 159 mg, Zinok: 205 mg, Mangán: 103 mg, Meď: 31 mg, Jód: 1.3 mg, Selén: 0,8 mg, Kobalt: 0,38 mg, Inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom a 3b801 seleničitan sodný, ako selén: 0,81 mg. 

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Denná dávka (kg/kôň)
300 kg 0,5 kg
500 kg 1 - 2 kg
700 kg 2 - 2,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 20 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.