Sano Pro Equi - MÜSLI High-Energy

2 hodnotenia

Sano Pro Equi - MÜSLI High-Energy 20kg

Vysoko energetické müsli bez ovsa pre športové kone v intezívnej záťaži. Maximálny obsah kvalitných olejov a vysoko stráviteľné škroby šetrné k tráveniu, zaisťujú vyvážený pomer rýchlej a postupne sa uvoľňujúcej energie. 

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac. 

€25,05 €20,88 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (>5 ks)
Kód: 1766
Sano Pro Equi - MÜSLI High-Energy
2 hodnotenia

Podrobný popis

High-Energy vďaka maximálnemu obsahu kvalitných olejov a kontrolovanému množstvu škrobov, zaisťuje vyvážený pomer rýchlej a postupne uvoľňujúcej sa energie. Obsah vysokokvalitných bielkovín podporuje správnu tvorbu a funkciu svalov. Šetrnosť k citlivému tráveniu je zaistená vďaka vysokému podielu stráviteľnej vlákniny, podporujúca tvorbu pozitívnych baktérií a zdravú črevnú mikroflóru. Vyrovnaný pomer vitamínov a minerálov podporuje imunitu a zlepšuje zdravotný stav a výkon vášho koňa. Predovšetkým zvýšená dávka vitamínu C a E, ako antioxidantov hrá u koní vo vysokej záťaži dôležitu rolu  a znižujú tak vznik infekcií a riziko poškodenia svalov. Kvalitné oleje zabezpečujú zdravú a lesklú srsť a kvalitu rohoviny kopýt.

Zloženie: hydrotermické jačmenné vločky, hydrotermické kukuričné vločky, jablčné výlisky sušené, jačmeň, kukurica, hydrotermické sójové vločky, hydrotermické hrachové vločky, pšeničné otruby, extrudovaný ľan, repkový rastlinný olej, repná melasa, repné rezky sušené, úsušky lucerny, pivovarské kvasnice sušené, ostropestrec mariánsky, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom.

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 10,9%, Hrubá vláknina: 6,3%, Hrubý popol: 5,5%, Hrubý tuk: 7,3%

Vitamíny: Vitamín A: 18.500 mj, Vitamín D3: 1.850 mj

Stopové prvky: Železo: 88 mg, Zinok: 191 mg, Mangán: 74 mg, Meď: 29 mg, Jód: 1.2 mg, Selén: 0,81 mg, Kobalt: 0,35 mg, Inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae obohatené selénom a 3b801 seleničitan sodný, ako selén: 0,81mg

Kŕmte pri dostatku pitnej vody!

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Stredná záťaž (kg/kôň/deň) Vysoká záťaž (kg/kôň/deň)
300 kg 0,5 kg 0,75 kg
500 kg 1,5 kg 2 kg
700 kg 2 kg 2,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 20 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.