Sano Pro Equi - Müsli NO GRAIN - bezobilné müsli

7 hodnotení

Sano Pro Equi - Müsli NO Grain 20kg

Bezobilné müsli bez melasy, vytvorené špeciálne pre kone s alergiami, laminitídou, metabolickým ochorením. Krmivo neobsahuje vitamínovo minerálny doplnok, preto pre zaistenie všetkých potrebných živín pridávajte minerálku Sano ProEQUI Forte alebo Sano ProEqui Forte COB bez biotínu.

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac. 

€32,20 €26,83 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku - dodanie do 14 dní
Kód: 1749
Sano Pro Equi - Müsli NO GRAIN - bezobilné müsli
7 hodnotení
Sano Pro Equi - Müsli NO GRAIN - bezobilné müsli
Tip

Podrobný popis

Müsli NO GRAIN je zložený zo surovín prémiovej kvality ktoré sú vyberané s vysokým dôrazom. Vysoký obsah olejov ktoré majú najvhodnejšie zloženie mastných kyselín, zaistia lesklú a zdravú srsť. Zdravú črevnú mikroflóru a obranyschopnosť organizmu zabezpečujú suroviny s obsahom vysoko stráviteľnej vlákniny. Kvalitné proteíny - bielkoviny-  ktoré sú dôležitým zdrojom aminokyselín pre tvorbu a obnovu svalovej hmoty. 

Minimalizovaný obsah škrobu a cukru - dietetické krmivo vhodné pre kone s laminitídou, žalúdočnými vredmi, letnou vyrážkou, Cushingovým syndrómom, mucharov či špeciálnou diétou. 

Zloženie: úsušky lucerny, jablčné výlisky, sójové vločky,ľanové semiačko extrudované, lúčne seno granulované, slnečnicový extrah. šrot, alpská bylinná zmes, cukrovarské rezky, svätojánsky chlieb sušený, mrkva sušená, rastlinný olej repkový, ostropestrec mariánsky, pivovarské kvasnice sušené.

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 15,2%, Hrubá vláknina: 17,9%, Hrubý popol: 6,0%, Hrubý tuk: 8,7%, Sek: 11,1 MJ/kg, Škrob: 2%, Cukor: 5%.

Kŕmna dávka: Odporúčame kombinovať s minerálkou Sano ProEQUI Forte alebo Sano ProEQUI Forte COB bez biotínu, aby spolu so senom bolo zaistené kompletné pokrytie živín, vitamínov a minerálov Vášho koňa. 

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Denná dávka (kg/kôň)
300 kg 0,5 kg
500 kg 1,5 kg
700 kg 2 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 20 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.