Sano Pro Equi - Nutrition COB bez biotínu

2 hodnotenia

Sano Pro Equi - Nutrition COB bez biotínu 25kg

Granule bez biotínu, vytvorené špeciálne pre štetinaté plemená koní ako je Frízsky kôň, Írsky cob, Shírsky kôň... Jedná sa o plemená ktoré sú náchylné na nadmernú tvorbu keratínu - hyperkeratózu, ktorá spôsobuje kožné problémy zvyčajne na končatinách v oblasti "štetín". 

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac. 

€21,50 €17,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (>5 ks)
Kód: 1757
Sano Pro Equi - Nutrition COB bez biotínu
2 hodnotenia

Podrobný popis

Nutrition COB sú granule bez ovsa a biotínu, šetrné k citlivému tráveniu koní vďaka vysokému podielu stráviteľnej vlákniny, podporujúce tvrobu pozitívnych baktérií a zdravú črevnú mikroflóru. Vyrovnaný podiel vitamínov a minerálov splňuje svetovú NRC normu, podporuje imunitu a zlepšuje zdravotný stav. Kvalitné oleje s najvhodnejším zložením mastných kyselín zabezpečujú zdravú a lesklú srsť. 

Nutrition COB je nízkodávkové krmivo, ktoré pri dennej dávke 1,5kg splní potreby Vášho koňa. Krmivo je vhodné aj pre žrebné a kojace kobyly a žriebätá.  Granule sú bezprášné preto sú vhodné aj pre dýchavičné kone. 

Zloženie: úsušky lucerny, pšeničné otruby, jačmeň, jablčné výlisky sušené, repné rezky sušené, slnečnicový extrahovaný šrot, rastlinný repkový olej, repná melasa, inaktivované kvasiny Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 13,1%, Hrubá vláknina: 8,2%, Hrubý popol: 6,5%, Hrubý tuk: 2,9%, Sek: 10,6 MJ/kg

Vitamíny: Vitamín A: 20.626 mj, Vitamín D3: 2.063 mj

Stopové prvky: Zinok: 232 mg, Mangán: 128mg, Meď: 33 mg, Jód: 1,3 mg, Selén: 0,84 mg, Kobalt: 0,37 mg, Inaktivované kvasinky Saccharomyces cereveisiae NCYC R397 obohatené selénom, 3b801 seleničitan sodný, ako selén: 0,84 mg

Kŕmne odporúčania: Pre pastevné kone a poníky, kedy je podávané menšie množstvo, než je odporúčaná záchovná dávka, je vhodné kombinovať s komplexom vitamínov Sano ProEQUI Forte COB bez biotínu

Kŕmte pri dostatku pitnej vody!

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Ľahká záťaž (kg/kôň/deň) Stredná záťaž (kg/kôň/deň)
300 kg 0,5 kg 0,75 kg
500 kg 1,5 kg 2 kg
700 kg 2 kg 2,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 25 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.