Sano Pro Equi - Powerful

2 hodnotenia

Sano Pro Equi - Powerful 25kg

Energetické granule bez ovsa pre športové kone v strednej a intenzívnej záťaži. Vysoký obsah kvalitných olejov, ako zdroj ľahko stráviteľnej energie.

Doprava zdarma pri nákupe 10 vriec a viac. 

€24,60 €20,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (>5 ks)
Kód: 1760
Sano Pro Equi - Powerful
2 hodnotenia

Podrobný popis

Powerful vďaka maximálnemu obsahu kvalitných olejov a kontrolovanému množstvu škrobov, zaisťuje vyvážený pomer rýchlej a postupne uvoľňujúcej sa energie. Obsah vysokokvalitných bielkovín podporuje správnu tvorbu a funkciu svalov. Šetrnosť k citlivému tráveniu je zaistená vďaka vysokému podielu stráviteľnej vlákniny, podporujúca tvorbu pozitívnych baktérií a zdravú črevnú mikroflóru. Vyrovnaný pomer vitamínov a minerálov podporuje imunitu a zlepšuje zdravotný stav a výkon vášho koňa. Predovšetkým zvýšená dávka vitamínu C a E, ako antioxidantov hrá u koní vo vysokej záťaži dôležitu rolu  a znižujú tak vznik infekcií a riziko poškodenia svalov. Kvalitné oleje zabezpečujú zdravú a lesklú srsť a kvalitu rohoviny kopýt.

Zloženie: jačmeň, kukurica, pšeničné otruby, slnečnicový extrahovaný šrot, repné rezky sušené, lucernové úsušky, repkový rastlinný olej, extrudovaný ľan, repná melasa, sušené kvasnice, ostropestrec mariánsky, inaktivované kvasiny Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom.

Výživové hodnoty: Hrubý proteín: 12,6%, Hrubá vláknina: 7,4%, Hrubý popol: 6,2%, Hrubý tuk: 7,4%.

Vitamíny: Vitamín A: 18.500 mj, Vitamín D3: 1.850 mj. 

Stopové prvky: Železo: 113 mg, Zinok: 197 mg, Mangán: 85 mg, Meď: 30 mg, Jód: 1,4 mg, Selén: 0,86 mg, Kobalt: 0,37 mg, Inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae NCYC R397 obohatené selénom a 3b801 seleničitan sodný, ako selén: 0,86 mg. 

Kŕmne odporúčania:  

  • Pre športové kone v intezívnej záťaži odporúčame kombinovať s Sano ProEQUI Musli High-Energy  
  • Pre športové kone citlivejšieho typu odporúčame kombinovať s Sano ProEQUI Balance alebo Sano ProEQUI Musli Vital

Kŕmte pri dostatku pitnej vody!

Odporúčaná denná kŕmna dávka: 

Hmotnosť koňa (kg) Stredná záťaž (kg/kôň/deň) Vysoká záťaž (kg/kôň/deň)
300 kg 0,5 kg 0,75 kg

500 kg

1,5 kg 2 kg
700 kg 2 kg 2,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre kone
Hmotnosť: 25 kg

Sano ProEQUI je projekt pre chovateľov koní, ktorý vznikol v spolupráci s nemeckou značkou Sano - The Animal Nutritionists. 

Sano je významná značka pre minerálne krmivá, mliečne kŕmne zmesi a špeciality pre modernú výživu zvierat. Na trhu je už od roku 1976 a úspešne pôsobí vo viac ako 35 krajinách po celom svete, má 8 výrobných závodov ako v Európe, tak napríklad v Mexiku a Číne. Ich jedinečný komplex poradenstva zjednocuje skúsenosti a odborné znalosti poľnohospodárov, poradcov pre výživu a veterinárnych lekárov v oblasti výživy zvierat po celom svete. 

Skĺbenie značky Sano ProEQUI, ako výrobcu krmív pre kone a značky Sano, umožňuje ponúknuť chovateľom koní minerálne vitamínové doplnky špičkovej nemeckej kvality, v krmivách poctivo vyrobených v Českej republike.