Sirup Detoxikácia

Neohodnotené

TopVet - Sirup Detoxikácia

O nižšie spomenutých surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k podpore normálnej činnosti pečeňového tkaniva. Bylinný komplex je bohatý na kofeín, vitamíny, minerály a Ďalšie cenné látky. Bylinky obsiahnuté v prípravku majú silný antioxidačný účinok, čím chránia bunky pred oxidačným stresom a telo pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia. 

 

 

Variant:
€16,25 €61,05 €101,80 od €16,25 €13,54 bez DPH €50,88 bez DPH €84,83 bez DPH od €13,54 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (>5 ks) Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Zvoľte variant
Kód: 234/1L 234/5L 234/10L Zvoľte variant
Sirup Detoxikácia
Neohodnotené
srup detoxikácia
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Ostropestrec mariánsky - obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (hlavne silymarín), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok na podporu správnej funkcie pečeňového tkaniva a stimuláciu bilinárnej sekrécie. Ostropestrec pomáha chrániť pečeň proti poškodeniu a stimuluje jej činnosť. 

Púpava lekárska - Pôsobí silno močopudne v prípade zadržiavania tekutín. Pomáha odstrániť z tela cudzorodé látky.

Klanopraška čínska -  udržuje správnu funkciu pečene. Chráni bunky a tkanivá pred oxidačným stresom. 

Zelený čaj - je silný antioxidant, ktorý chráni organizmus pred oxidatívnym poškodením. 

Aloe vera - obsahuje viac než 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodárne účinky. Aloe celkovo posiluje a čistí organizmus od toxických látok.  

Zloženie: Ivertný fruktózový sirup, Ostropestrec mariánsky vodný extrakt, Púpava lekárska vodný extrakt, Klanopraška čínska štandardizovaný extrakt, Zelený čaj štandardizovaný extrakt, Vitamín C, Aloe vera juice

Dávkovanie:

Žriebätá: podávajte 10ml prípravku denne. Dospelé kone: podávajte 30ml prípravku denne. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave.