Sirup Imunita

Neohodnotené

TopVet - Sirup Imunita

O nižšie spomenutých surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k podpore imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je nutný k zabezpečeniu všetkých životných funkcií organizmu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia k podpore imunitného systému. 

 

Variant:
€18,15 €64,65 €101,85 od €18,15 €15,13 bez DPH €53,88 bez DPH €84,88 bez DPH od €15,13 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (5 ks) Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Zvoľte variant
Kód: 231/1L 231/5L 231/10L Zvoľte variant
Sirup Imunita
Neohodnotené
sirup imunita
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Echinacea purpurová - táto indiánska liečivá rastlina má silný imunostimulačný účinok. Zvyšuje odolnosť tela proti vírusom a baktériám. 

Kapucínka väčšia - jedná sa o účinné rastlinné antibiotikum.

Rakytník rešetliakový - Je bylina so širokým spektrom účinkov. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom. Chrni pred oxidatívnym stresom. Pomáha chrániť srdce a cievy a podporuje zažívanie. 

Betaglukán - je polysacharid získavaný zo živej hlivy ustricovej. Betaglukan je schopný podporovať a "vyladiť" obranné reakcie organizmu. Jedná sa taktiež o silný antioxidant. Znižuje celkové vyčerpanie a únavu. 

Aloe vera - Obsahuje viac ako 200 aktívnych látok, ktoré spoločným synergickým pôsobením vykazujú blahodárne účinky. Podporuje správnu funkciu imunitného systému. Aloe celkovo posilňuje a čistí organizmus od toxických látok. 

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Echinacea purpurová vodný extrakt, Kapucínka Väčšia vodný extrakt, Rakytník rašetliakový vodný extrakt, Vitamín C, Aloe vera juice, Beta1,3 D Glukan štandardizovaný extrakt

Dávkovanie: 

Žriebätá: podávajte 10ml prípravku denne.  Dospelé kone: Podávajte 30ml prípravku denne. Prípravok podávajte 5-6 dní a následne na 2 dni vysadte. Takto postupujte 5 - 6 týždňov. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave.