Sirup kašeľ a nachladnutie

Neohodnotené

TopVet - Sirup Kašeľ a nachladnutie

O nižšie spomenutých surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k podpore pri kašli a nachladnutí. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a Ďalšie cenné látky ktoré slúžia k uľahčeniu vykašliavania a tlmeniu úprného, dusivého kašľa. 

 

Variant:
€18,15 €64,65 €97,91 od €18,15 €15,13 bez DPH €53,88 bez DPH €81,59 bez DPH od €15,13 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Zvoľte variant
Kód: 228/1L 228/5L 228/10L Zvoľte variant
Sirup kašeľ a nachladnutie
Neohodnotené
kašeel a nachladnutie
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Skorocel kopijovitý - slúži k podpore liečby bronchopneumonálnych zápalov. Pomáha pri akútnych aj chronických infekciách. 

Ibištek - pomáha chrániť pred oxidačným stresom. Podporuje normálnu činnosť imunitného a dýchacieho systému, uľahčuje odkašliavanie. 

Yzop lekársky - Udržuje správnu funkciu horných dýchacích ciest, pomáha zefektívniť bronchiálnu sekréciu a chráni sliznicu chýchacích ciest. 

Borovica lesná - látky získavané z púčikov borovice (silica, terebentin) pomáhajú udržovať optimálny stav horných ciest dýchacích, podporujú uvoľňovanice hlienu, uľahčujú odkašliavanie, a chránia sliznicu dýchacích ciest. 

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Yzop lekársky vodný extrakt, Skorocel kopijovitý vodný extrakt, Ibištek vodný extrakt, Borovica lesná vodný extrakt, Vitamín C

Dávkovanie :

Žriebätám : podávajte 10ml prípravku 2 - 3 x denne. Dospelé kone: podávajte 20ml 2 - 3 x denne. Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave.