Sirup Močopohlavný aparát

Neohodnotené

TopVet - Sirup Močopohlavný aparát

O nižšie spomenutých surovinách je historicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k podpore pri problémoch v oblasti močopohlavného aparátu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky ktoré slúžia k podpore pri akútnych aj chronických zápaloch

Variant:
€18,15 €64,65 €97,91 od €18,15 €15,13 bez DPH €53,88 bez DPH €81,59 bez DPH od €15,13 bez DPH
Dostupnosť: Skladom - dodanie do 3 dní (>5 ks) Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Zvoľte variant
Kód: 240/1L 240/5L 240/10L Zvoľte variant
Sirup Močopohlavný aparát
Neohodnotené
sirup močopohl
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Kapucínka väčšia - jedná sa o účinné rastlinné "antibiotikum" slúžiace ako podpora pri akútnych aj chronických zápaloch. 

Brusnica obecná - je zdrojom antioxidantov, ktoré pomáhajú telo chrániť pred voľnými radikálmi a ixidačným stresom. Brusnica podporuje správnu funkciu močových ciest a inulín. obsiahnutý v nej tlmí zápaly. 

Echinacea purpurová - táto indiánska liečivá rastlina má silný imunostimulačný účinok. Zvyšuje odolnosť tela proti vírusom a baktériám. 

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Kapucínka väčšia vodný extrakt, Brusnica obecná vodný extrakt, Echinacea purpurová vodný extrakt, Vitamín C

Dávkovanie: 

Žriebätá: podávajte 10ml prípravku 2x denne. Dospelé kone: podávajte 20ml 2x denne. Podávajte ešte 10 dní po vymiznutí klinických prejavov choroby. Pre zaistenie účinnosti je nutné podávať prípravok 2x denne ! Tekutá forma sa veľmi dobre aplikuje v potrave.