Sirup Stres

Neohodnotené

TopVet - Sirup Stres 

Podpora pri zkľudnení a utlmení stresu 

O nižšie uvedených surovinách je histroicky známe a je dohľadateľné v literatúre, že slúžia k utlmeniu koňa pri zvýšených prejavoch stresu. Bylinný komplex zviera utmí v prípadoch, kedy je zviera vystavené väčšej stresovej záťaži (preprava, ošetrovanie, adaptácia na nové prostredie a ďalšie). 

 

Variant:
€18,15 €64,65 €97,89 od €18,15 €15,13 bez DPH €53,88 bez DPH €81,58 bez DPH od €15,13 bez DPH
Dostupnosť: Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Na objednávku - do 5 dní Zvoľte variant
Kód: 261/1L 261/5L 261/10L Zvoľte variant
Sirup Stres
Neohodnotené
stres
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

Šišak bajkalský - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Chráni pred oxidačným stresom. Prispieva k normálnej psychickej činnosti. 

Trezalka bodkovaná - je využívaná k potlačeniu únavy a stresu. 

Maca - podporuje lepší duševný aj fyzický výkon a podporuje motiváciu. 

Kozlík lekársky - pomáha udržať dobré kognitívne funkcie a duševnú pohodu. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Doporučuje sa užívať v prípade nekľudu, úzkosti a nervozity. 

Žen-šen - prispieva k normálnej psychickej činnosti. Podpruje duševnú aktivitu v strese, kognitívne funkcie, vitalitu a fyzickú výkonnosť. 

Zloženie: Invertný fruktózový sirup, Šišak bajkalský štandardizovaný extrakt, Trezalka bodkovaná štandardizovaný extrakt, Maca štandardizovaný extrakt, Kozlík lekárksy štandardizovaný extrakt, Žen-šen štandardizovaný extrakt, Vitamín C

Dávkovanie: podávajte hodinu pred požadovaným zkľudnením. Aplikujte v jednej dávke 15ml pre koňa do 250kg, 30ml pre koňa do 500kg. Pre zvýšenie účinku je možné dávku zvýšiť na dvojnásobok.